23.08.2018
Цікаві факти про ріелторів…

Ріелтор по праву вважається порівняно молодою професією в нашій країні. Причому величезна кількість угод в плані нерухомості відбувається саме завдяки допомозі спеціалістів представленої професії. Така професія як ріелтор по праву вважається досить складною, а якщо врахувати, що заробіток тут повністю залежить від продажу, то це складність збільшується вдвічі. Щоб зрозуміти суть даної професії, необхідно мати хоч якесь уявлення про тонкощі цієї роботи….

Перші професійні фахівці в сфері нерухомості з’явилися в Україні приблизно в 90-х роках, після затвердження закону «Про приватизацію житлового фонду». Дуже часто крім термінології слова ріелтор застосовуються такі слова як маклер, брокер, агент з нерухомості. Всі ці поняття по праву можна вважати рівнозначними. В якості ще одного цікавого факту виступає і те, що, власне, професії ріелтор не існує, а 80% зайнятих тут працівників — жінки….

Загалом, якщо підвести підсумки, така професія як ріелтор, досить цікава і своєрідна. Тому в тому випадку, якщо людина має намір віддати перевагу даного роду діяльності, то йому доведеться величезна кількість часу витратити не тільки на вивчення ринку нерухомості, але і осягнути всі тонкощі психології….

м

Замовити дзвінок